|

Aplikacja do zarządzania projektami worker-PRO

Zarządzania projektami w jednym mobilnym systemie

Prowadź projekty w jednym mobilnym programie - realizuj i nadzoruj projekty w jednym mobilnym narzędziu.

Planuj prace firmy w oparciu o mobilne terminarze pracownicze - zadaniowa aplikacja mobilne pracownika.

Realizuj projekty firmowe na czasowych wykresach Gantta

Projekty firmowe, które realizujesz oprzyj o czasowe wykresy Gantta.

Monitoruj procentowy postęp prac w projekcie i nadzoruj realizacje poszczególnych zadań przez pracowników w projekcie.

Zarządzaj zadaniami firmowymi

Zarządzaj zadaniami firmowymi w czasie rzeczywisty, przesyłaj informacje na aplikacje mobilna pracownika.

Kontroluj realizacje zadań firmowych dzięki statusom i procentowemu postępowi prac w zadaniu.

Organizuj prace zespołu, nadzoruj czas pracy pracownika

Twórz harmonogramy pracy pracowników i połacz je z realizacją zadań do poszczególnych projektów - przydzielaj zadania do wykonania na aplikacje mobilną pracownika pracowników.

Nadzoruj realizacje zadań pracowniczych dzięki aplikacji mobilnej pracownika.

Kontroluj czas realizacji poszczególnych zadań firmowych, porównuj czas zadany zadnia z czasem rzeczywistym realizacji zadania.

Pobieraj zestawienia czasu pracy pracownika dla wybranego klienta czy konkretnego zadania.

Aplikacja zadaniowa pracownika

Grafiki pracy pracowników, a w tym zadania projektowe są połączone z ich aplikacjami mobilnymi - dzięki temu pracownicy zawsze wiedza jakie prace mają do wykonania.

Dzięki aplikacji mobilnej pracownicy realizują zadnia, przydzielają do niech uwagi, zdjęcia oraz podpisują protokoły na smartphonie, a biuro ma te informacje w czasie rzeczywistym.

Organizacja pracy firmy w przejrzysty sposób to już współczesny standard

Automatyzacja procesów firmowych i prostota administracji to kluczowy aspekt codzienne pracy.

Zarządzaj firmą w nowoczesny, przejrzysty i zautomatyzowany sposób dzięki aplikacji worker-PRO.

Opinie o systemie

Poprzedni
Następny
 • Michał S.

  Rolety Siejka Warszawa

  Polecam serdecznie firmę Software PRO i rozwiązanie Worker PRO. Unikalne rozwiązanie, które bardzo pomaga w planowaniu pracy i przekazywaniu pracownikom zadań. Aplikacja Worker Pro to coś, czego szukałem przez lata. Pracownicy zachwyceni rozwiązaniem! Dodatkowo szybki i sprawny kontakt z Panem Pawłem o każdej porze. Pomoc we wdrożeniu się w system na najwyższym poziomie. Tak trzymać !

 • Arkadiusz A.

  WIP-ARCOM Sp. z o.o. Grudziądz

  1. Czy worker-PRO polepszył standard pracy w naszej firmie? - TAK 2. Czy worker-PRO pozwala zdalnie zarządzać firmą? - TAK 3. Czy worker-PRO poprzez definiowanie zadań i ich kontrolę przez kadrę zarządzającą, zmotywował pracowników do optymalizacji wykonywanych zadań? - TAK 4. Czy worker-PRO pokazał że można inaczej i innowacyjnie podejść do zarządzania firmą? - TAK 5. Czy worker-PRO spełnia nasze oczekiwania? - TAK 6. Czy worker-PRO zoptymalizował system do naszych potrzeb i oczekiwań? - TAK 7. Czy worker-PRO jest intuicyjny w obsłudze ?- TAK 8. Czy worker-PRO jest systemem który można polecić? - TAK 9. Czy jest sens zadawać kolejne pytania? - NIE Od twórców systemu worker - PRO można uczyć się nieszablonowego podejścia do klienta i wyzwań przez niego stawianych. Współpraca miedzy nami była wzorowa - a nie jestem łatwym klientem i dokładnie wiem czego chcę i czego potrzebuję. Wystawiłem swoją opinię na temat systemu worker-PRO - mogę już odznaczyć kolejne z moich dzisiejszych zadań . A ty? Masz już posegregowane i chronologicznie zaplanowane zadania na dziś w worker - PRO?

 • Marcin P.

  REMOS Exclusive Doors Wrocław

  Polecam system worker-PRO oraz firmę Software PRO. Profesjonalny kontakt, najwyższej jakości proces szkoleniowy oraz reagowanie i rozwiązywanie indywidualnych potrzeb naszej firmy. Zaangażowanie specjalistów przy wdrażaniu projektu z pewnością przełoży się na długofalową i owocną współpracę.

 • Sławomir M.

  FHU "Mados" Jarocin

  Parę miesięcy temu dostałem propozycję od firmy Worker-Pro aby przetestować program wspomagający prowadzenie firmy. Na początku podchodziłem do tego bardzo sceptycznie, ponieważ nie była to pierwsza propozycja z tego typu programem dla naszej firmy. Przeważnie programy takie nie spełniały naszych oczekiwań, bo nie były dostosowane do profilu naszej działalności. Nasza firma zajmuje się dostawą i montażem systemów osłonowych. Do tej pory opieraliśmy się głównie na Excelu. Natomiast program Worker-Pro bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Dzięki profesjonalnemu szkoleniu oraz wymianie uwag z naszej strony teraz spełnia wszelkie nasze oczekiwania. Plusy to : dostępność praktycznie z każdego miejsca aplikacja w telefonie szybki kontakt z pracownikami wszystkie dokumenty w jednym miejscu akceptacja dokumentów przez klientów drugą elektroniczną. Ten program bardzo upraszcza wszelkie procedury w naszej firmie oszczędza czas i poprawia obsługę klienta. Polecam ten program. Zanim stwierdzicie że nie jest Wam potrzebny proponuję go przetestować.

 • Agnieszka L.

  Amar - centrum okien i drzwi

  "Serdecznie Polecam firmę Software Pro. Nowoczesne rozwiązanie worker-PRO pomaga uporządkować, a przede wszystkim planować pracę na poszczególnym dziale w firmie. Program prosty w obsłudze z pewnością będzie nam służył przez wiele lat. Jesteśmy jeszcze na etapie wdrażania ale cały mój Zespół jest zachwycony nowym rozwiązaniem. Duża zasługa Pana Pawła, który wykazuje dużą cierpliwość we wprowadzeniu nowego systemu. Gorąco Polecam!!!

 • Sebastian J.

  RMP Skępe - „JAWORSKI”

  System elastyczny i dopasowany do potrzeb działalności Naszej firmy. Sugestie oraz zmiany wprowadzane na bieżąco, tak aby polepszyć działanie aplikacji. Polecam każdemu kto chce usprawnić procesy firmowe.

 • Ewelina O.

  FIXOKNA Sp. z o.o. Wrocław

  Serdecznie polecam system worker-PRO. Niezwykle ułatwił nam pracę. Każde zmiany, o które prosimy są rozpatrywane i wprowadzane. Obsługa programu jest bardzo prosta, przy napotkaniu na przeszkody zespół worker-PRO zawsze służy pomocą i radą.

 • Konrad S.

  ŚWIAT OKIEN I DRZWI

  "Program zdecydowanie usprawnił pracę firmy. Ze strony firmy zawsze można liczyć na szybką pomoc, oraz usprawnienie programu pod kątem potrzeb"

Cennik 
Konto Biurowe
59zł netto
Testuj 14 dni za darmo!

 • Dostęp do Systemu worker-PRO w wersji biurowej
 • Zarządzanie Pracownikami, Zadaniami, Dokumentami z poziomu przeglądarki WWW
Konto Biurowe + Zdalne
69zł netto
Testuj 14 dni za darmo!

 • Oszczędzasz 19zł!
 • Pakiet dostępu do Systemu worker-PRO w wersji biurowej i zdalnej
Konto Zdalne
29zł netto
Testuj 14 dni za darmo!

 • Dostęp do Aplikacji mobilnej Systemu worker-PRO
 • Realizacja Zadań z poziomu Aplikacji mobilnej
 • Wyznaczanie tras dojazdu
 • Podpisywanie dokumentów

Kontakt

Software PRO Sp. z o.o.

ul. Żurawia 71
15-540 Białystok

KRS 0000879239
REGON 387966441
NIP 9662146575

tel. + 48 533 609 612

office@software-pro.eu

www.worker-pro.com

www.software-pro.eu

533 609 612